Kozí kaše KUKUŘIČNO-RÝŽOVÁ S BROSKVÍ A DÝNÍ

  • První Kozí kaše na trhu – chráněny užitným vzorem.
  • Kladně posouzeno Českou pediatrickou společností.
  • Vyrobeno v Česku.
  • Příjemná chuť.
  • Neobsahuje kravské mléko.
  • S vysokým obsahem vápníku, železa, jódu, vitamínů A, E, C, D a všech vitamínů skupiny B.
  • Zdroj foforu a draslíku.
  • Bez syntetických barviv, aromat a konzervačních látek.

Obilno-mléčná kaše s kojeneckým kozím mlékem KUKUŘIČNO-RÝŽOVÁ S BROSKVÍ A DÝNÍ je vhodná od ukončeného 5. měsíce věku, jako součást vyvážené smíšené stravy, která netvoří jediný zdroj výživy kojenců a malých dětí.

Vhodná i při bezlepkové dietě starších dětí a dospělých. 
Jedinečná kombinace broskve, dýně, obilovin a kozího mléka je vhodnou součástí dietní stravy při onemocněních trávicího traktu (žaludek, játra, slinivka) i u dospělých osob.

KUKUŘIČNÁ INSTANTNÍ MOUKA

Tato obilovina patří mezi bezlepkové suroviny. Její stravitelnost je dobrá, i když již obsahuje větvené škrobové polysacharidy, které jsou hlavním nutrientem. Kukuřičná mouka je bohatá i na bílkoviny a nenasycené mastné kyseliny. Minerální látky a stopové prvky vnášené do organismu prostřednictvím kukuřičné mouky podporují krvetvorbu a okysličování buněk.

RÝŽOVÁ INSTANTNÍ MOUKA

Rýžová instantní mouka se vyznačuje velmi dobrou stravitelností, která z ní činí významný zdroj energie získávané snadným a rychlým štěpením zásobních škrobových polysacharidů s lineárním uspořádáním. Tento druh instantní mouky neobsahuje téměř žádný rostlinný olej / tuk. Rýžové, ev. kukuřično-rýžové příkrmy jsou vhodné v počátečních stádiích zavádění smíšené stravy po ukončeném 5. měsíci života a dále i při bezlepkové dietě starších dětí a dospělých.

BROSKEV

Patří mezi dobře stravitelné ovoce, které představuje minimální hrozbu z hlediska alergických reakcí i u citlivějších jedinců. Vnáší do organismu svůj vysoký obsah karotenů – provitamínů vitamínu A. Dále obsahuje některé vitamíny skupiny B, které blahodárně působí na vývoj a činnost nervové soustavy. Díky vysokému obsahu jemné bobtnavé vlákniny stimuluje žaludeční obsah, pozitivně ovlivňuje peristaltiku a působí mírně laxativně. Broskve patří k potravinám s alkalizujícím účinkem na organismus.

DÝNĚ

Patří do rodu tykvovitých rostlin. Dužina dýní obsahuje mimořádné množství karotenoidů a pektinových látek. Je také velmi dobrým zdrojem vitamínů (C, B1, B2, B6, E, niacin) a minerálních látek (draslík, hořčík, vápník, železo, křemík a měď). Zásadotvornost dýňové dužiny spolu s gelotvornou pektinovou vlákninou podporují správnou činnost trávicího traktu i díky optimalizaci pH pro příslušné trávicí enzymy. Vyšší obsah draslíku podporuje odvodňování a působí proti zácpě.

 

BEZ LEPKU!

© GOLDIM 2017 | Created by ATYP 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace